Скласти рівняння реакцій окиснення речовин (в дужках вказана валентність): A) Ca + O2→; Б) P(III) +

O2 →; B) H2 + O2 →; Г) CH4 + O2 →.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобыкина Алёна.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

а) 2Ca+O2=2CaO

б) 4P+3O2=2P2O3

в) 2H2+O2=2H2O

г) CH4+2O2=2H2O+CO2