Поможіть срочно будьласка Здійснити перетворення: S→SO2→H2SO3. 1) Вкажіть формулу сполуки, яку

необхідно додати до сульфуру, щоб утворився сульфур (ІV)оксид. 2) Позначте тип реакції під час, якої утворилася сульфітна кислота.

Ответы на вопрос

Отвечает Ушкалов Женя.

Ответ:

1)S→SO2→H2SO3

S+O2=SO2

SO2+H2O=H2SO3

Щоб утворився сульфур (IV) оксид , потрібно до сульфуру додати кисень, тобто О2.

2)SO2+H2O=H2SO3( це реакція сполучення, коли з двох речовин утворюється одна).