Обчисліть масову частку Калію у калій хлориді і калій фосфаті К3РО4. У якій із цих речовин уміст

калію більший​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Влад.

Відповідь:

Mr(KCI)=74,5

w(K)=39*100/74,5=52,34%

Mr(K3PO4)=212

w(K)=117*100/212=55,2%

у  K3PO4 вміст К більше ніж у KCI

Пояснення: