СРОЧНО!!! Задача. При взаємодії барій гідроксиду кількістю речовини 0,3 моль зі сульфатною

кислотою утворився осад. Визначте масу утвореного осаду.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дано:

n(Ba(OH)2) =0,3моль

H2SO4

m(осаду) -?

Розвязок

51,3г х

Ba(OH)2+ H2SO4= BaSO4(осад) + 2H2O

171 г/моль. 233 г/моль

m(Ba(OH)2) =n(Ba(OH)2) ×M(Ba(OH)2) = 0,3 ×171=51,3 г

х=51,3×233/171=69,9г

Відповідь: m(осаду) =69.9г

Вроді так:)