Сполука належить до гомологічного ряду Алкенів. Визначте її хімічну формулу, якщо молярна маса –

182 г/моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Егор.

Ответ:

C13H26

Объяснение:

гомологический ряд алкенов это CnH2n

12n+2n=182

14n=182

n=13

M(C13H26)=12×13+1×2×13=182г/моль