СРОЧНО!!! ДАЮ 50 ОЧКОВ!!!!!! Напишіть рівняння реакцій,за допомогою яких можна здійснити такі

перетворення: а)нітратна кислота→ ферум(3) нітрат б) Сульфур(6)оксид→сульфатна кислота→алюміній сульфат

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.

Ответ:

А) 6HNO3+Fe2O3=2Fe(NO3)3+3H2O

Б) SO3+H2O=H2SO4

3H2SO4+Al2O3=Al2(SO4)3+3H2O