Р036 ЯЖıть заоачі. 1. Структурна формула одноГО 3 найпростіших фунгіцидів C6Cl5OH. пентахлорофенолу

Обчисліть масову частку Хлору в цiй речовині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Печёнкин Никита.

Объяснение:

w(Cl)=n×Ar(Cl)×100%÷Mr(C6Cl5OH)= 5×35.5×100%÷266,5=66.6% хлора