Визнач , яка кiлькiсть речовини води може прореагувати з натрій оксидом кiлькiстю речовини 0,25

моль . Обчисли мосу одержаного гiдроксиду .

Ответы на вопрос

Отвечает Трещёв Ян.

Ответ:

0,25 моль Х моль Х г

Na2O + H2O = 2NaOH

n=1 моль n=1 моль n=2 моль

М=40 г/моль

m=80 г

0,25 моль Na2O - Х моль Н2О

1 моль Na2O - 1 моль Н2О

n(H2O) = 0,25 * 1 / 1 = 0,25 моль

0,25 моль Na2O - Х г NaOH

1 моль Na2O - 80 г NaOH

m(NaOH) = 0,25 * 80 /1 = 20 г