Яка маса солі міститься в 100г 5% розчину цукру З дано


Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Екатерина.

Ответ:

Дано:

m(р-ну) = 100 г
w(р-ни) = 0,05%

Знайти:

m(р-ни) - ?

Розв'язок:

m(р-ни) = w(р-ни) x m(р-ну) = 0,05 x 100 = 5 г