До 125 г 20%-ного розчину кухонної солі додали іше 15 г солі. Яка масова частка солі у розчині, що

утворився?ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Пермяков Николай.

Дано:

Дано:m(розч)-125г

w-20%

m(солі)-15г

Знайти:

Знайти:w2-?

Знайти:w2-?Розв'язок:

1)125×20/100=25г

2)25+15=40г

3)40/125×100%=32%

Відповідь:32%