Розставте коефіцієнти у схемах K+H2O=NaON+H2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

Ответ:

2K + 2H₂O = 2KOH +  H₂

Объяснение:

K+H2O=NaON+H2​

ця реакція неправильна.