ZnO + H3PO4 = Fe2O3 + HCl = BeO + KOH = ZnO + Li2O = Al(OH)3 + H2SO4 = Sn(OH)2 + KOH = Sn(OH)2 +

Cu(OH)2 = Sn(OH)2 + MgO = Реакції обов'язково врівняти і вказати тип реакці

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

3ZnO + 2 H3PO4 =Zn3(PO4)2 + 3H2O ( кислотно лужна реакція/ реакція обміну)

Fe2O3 + 6HCl =2FeCl3 + 3H2O(реакція обміну)

BeO + 2KOH =K2BeO2 + H2O (реакція обміну)

ZnO + Li2O =Li2ZnO2(синтез)

2Al(OH)3 + 3 H2SO4 =Al2(SO4)3 + 6 H2O ( реакція обміну)

Sn(OH)2 +2 KOH =K2SnO2 + 2H2O( реакція обміну)

Sn(OH)2 + Cu(OH)2 = не реагують

Sn(OH)2 + 2MgO =2Mg(OH)2 + SnO2( реакція обміну)