H2O2 [MnO2] = 2H2O + 2O Эта реакция по какому типу и по тепловому эффекту?​


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Це окисно-відновна (редокс) реакція

утворюється вода і газ

H2O2- Безбарвна рідина

MnO2-Темний порошок

при взаємодії утворює газ з водою, розчиняючись у речовині

MnO2 + H2O2 + H2SO4 = MnSO4 + 2H2O + O2

Mn(+4)+2e = Mn(+2) 1 ок-ль, в-ие

2O(-1) -2e = O2(0) 1 в-ль, ок-ие