До розчину цукру масою 120г, з масовою часткою цукру 20%, додали ще 30г цукру. Визначте масову

частку цукру в новому розчині. Можна запис задачі Дано ​

Ответы на вопрос

Отвечает Исимбаева Сауле.

Ответ:

36%

Объяснение:

120*0,2=24 г - маса солі у розчині

120+30=150 г - маса нового розчину

24+30=54 г - маса солі в новому розчині

54/150=0,36=36% - масова частка солі в новому розчині