2. ЯКУ Масу сахарози треба взяти, щоб приготувати 500 г розчину з масовою часткою сахарози 30%.

(46) Задача 3. Який об'єм кисню потрібен для повного окиснення 90г глюкози.(4б) помогите срочно надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Капляр Ярослав.

N2

m(р-ну) = 500 г

w(сахар.) = 30%

m(сахар.) - ?

Решение:

1) m(сахар.) = 0,3 * 500 г = 150 г

Ответ: 150 г

N3

C6H12O6 + 6O2 = 6CO2 + 6H2O

m(C6H12O6) = 90 г

V(O2) - ?

Решение:
1) μ(C6H12O6) = 90 г / 180 г/моль = 0,5 моль

2) μ(О2) = 0,5 моль * 6 = 3 моль

3) V(O2) = 3 моль * 22,4 л/моль = 67,2 л

Ответ:  67,2 л