Помагите с задачай Яка маса магній броміду MgBr2 міститься у 200 г розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 10%? Обчисліть масу натрій гідроксиду NaOH і масу води, які потрібні для приготування 100 см3 розчину з масовою часткою NaOH 5%, якщо густина розчину становить 0, 5 г/см3(даю 80 бал.)

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Анна.

Ответ:

1 задача: 20г

Объяснение:

1 задача: m(MgBr2)=m(р-ну MgBr2)*w(MgBr2)=200*01=20г