До складу господарського мила входить 0,2% натрій гідроксиду. Обчисліть масу лугу, що міститься у

бруску мила масою 200г.

Ответы на вопрос

Отвечает Новак Оля.

Объяснение:

m(NaOH) = m(мыло)×w(NaOH)= 200×0.002=0.4г