Обчисліть та вкажіть масу маг ній гідрогенкарбонату Mg(HCO3), кількістю 0,5 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Земскова Аня.

Ответ:

73 г

Объяснение:

Дано:

n(Mg(HCO₃)₂) = 0,5 моль

m(Mg(HCO₃)₂)-?

Рішення:

M(Mg(HCO₃)₂) = 24+(1+12+16*3)*2= 146 г\моль

m(Mg(HCO₃)₂) =n·M = 0,5 моль ·146 г\моль = 73 г