СРОЧНО!! ПОЖАЛУЙСТА. У результаті сполучення негашеного вапна масою 22,4 г з водою отримали

гашене вапно масою 29,6 г. Вкажіть масу води

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Тимур.

Первый способ

х

CaO+H2O-->Ca(OH)2

n(CaO)=56:22,4=2,5моль(избыток)

n(Ca(OH)2)=29,6:74=0,4(недостаток)

х=0,4

m(H2O)=0,4×18=7,2г

Второй способ

m(H2O)=29,6-22,4=7,2