Укажи об'єм кисню, який витратили на спалювання етилену, якщо отримали 12 л вуглекислого газу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Балабушевич Евгений.

Відповідь:

С2H4+3O2=2CO2+2H2O

V(O2):V(CO2)=3:2=1,5:1

V(O2)=12*1,5=18л

Пояснення: