Об єм (н.у.) нітроген (ІІ) оксиду кількістю речовини 5 моль дорівнює ... л​


Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Илья.
N=V/Vm
Vm=22,4 л/моль(н.у.)
V=n*Vm=5*22,4=112 л