Речовина N2O5 містить 27,09*10(23) молекул, визначте масу данної речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Відповідь:

M(N2O5)=108г/моль

n(N2O5)=27,09*10²³/6,02*10²³=4,5моль

m(N2O5)=108*4,5=486г

Пояснення: