В 600 мл розчину міститься 3 г фосфорної кислоти. обчислити масову концентрацію фосфорної кислоти

ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СРОЧНО, ПОЖАЛУЙСТА !!!! ДАМ 35 БАЛЛОВ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Відповідь:

0.5%

Пояснення:

w(H3PO4)=m(р-ни)/m(р-ну)*100%=3/600*100%=0.5%