Який об’єм за нормальних умов займає карбон (IІ) оксид масою 56 г? с дано


Ответы на вопрос

Отвечает Сыскова Анютка.

Ответ:

Дано:

m(CO)=56 г

V(CO)=?

Объяснение:

n=m÷M

n=V÷Vm

V÷Vm=m÷M

M(CO)=12+16=28 г/моль

x÷22.4= 56÷28

х=(56•22.4)÷28=44.8 л

V(CO)= 44.8 л