Обчислити масу CO2 кількістю речовини 2 моль.1) 88г/моль 2) 11г3) 8.8г4) 88г​


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Артём.

Кількість речовини посначається як маленька n . Молярна маса позначається M

1)M(CO2)=12+16×2=44 г/моль

2)m=n×M

m=2×44=88г