9. Обчисліть масу (г) амоніаку (NH3) об'ємом 134,4 л (н. у.).​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахундов Рамир.

Ответ:

102,144 або 92,08

Объяснение:

m=V•p p=M÷Vм

p(NH3)=17÷22,4=0,76

m(NH3)=134,4•0,76=102,144

p(NH3)=17÷22.4=0,7

m(NH3)=134,4•0,7=94,08