Позначте кількість речовини(моль),яка відповідає вуглекислому газу масою 110г​


Ответы на вопрос

Отвечает Омархали Назым.

CO2 - вуглекислий газ ; m = 110г

n(CO2) = m/M

M(CO2) = 12 + 16*2 (атомна маса Карбону + 2 атомні маси Оксигену) = 44

n(CO2) = 110/44 = 2,5 моль

Відповідь: 2,5 моль