При взаємодії заліза масою 300г з сіркою добули ферум (2) сульфід масою 400г. Визначити вихід ферум

(2) сульфіду

Ответы на вопрос

Отвечает Чанцев Кирилл.

Ответ:

Fe + S = FeS

n(Fe) = n(FeS) = m(Fe)/M(Fe) = 300/56 = 5.4 моль

m(FeS)теор = n×M = 5.4×88 = 475,2 г

вихід = m(пр)/m(теор) = 400/475,2 = 0.84 или 84%