СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛОВ Хлороетан С2Н5Сl - потужна наркотична речовина. його використовують у

медицині під час операцій як місцевий засіб для короткочасного знеболення шкірних покривів. Обчисліть масу хлороетану, що утворюється в процесі реакції хлорування етану об'ємом 80 л (н. у. )​

Ответы на вопрос

Отвечает Азеева Ирина.
Дано(дано)
V(C2H6) = 23.8 л = 23.8 дм3
Рішення(решение)
n(C2H6) = V(C2H6) / Vm = 23.8 / 22.4 = 1.0625 моль
C2H6 + Cl2 = C2H5Cl + HCl
n(C2H5Cl) = n(C2H6) = 1.0625 моль
m(C2H5Cl) = n(C2H5Cl)M(C2H5Cl) = 1.0625 * (2 * 12 + 5 * 1 + 35.5) = 1.0625 * 64.5 = 68.53125 г
відповідь(ответ): 68.53125 г

будь ласка, можна мені найкращу відповідь прошу

пожалуйста, можно мне лучший ответ прошу