Обчисліть масові частки всіх елементів в речовині Fe P 04​


Ответы на вопрос

Отвечает Кельдажиев Таир.

Відповідь:

Mr(FePO4)=151

w(Fe0=56*100/151=37,1%

w(P)=31*100/151=20,5%

w(O)=64*100/151=42,4%

Пояснення: