На двохвалентний метал масою 6 г подіяли водяною парою , унаслідок чого виділився газ об'ємом 5,6 л

. Визначте метал .

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Лера.
Me + 2H2O = Me(OH)2 + H2
n(H2) = 5,6 л /22.4 = 0,25 моль m(H2)= 2 г/моль *0.25 моль = 0.5 г
 \frac{m(Me)}{M(Me)} = \frac{m(H2)}{M(H2)}
M(Me) =  \frac{6*2}{0.5} = 24 г/моль
и это Mg

Отвечает Шульга Миша.
Цей метал магній (Mg) розвязок у лс