5,58% розчин містить 2,5г цукру Обчисліть масу води в цьому розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Віталій.

Объяснение:

w(цукру) = m(цукру) /(m(цукру) + m(H2O))×100%

5.58=2.5×100/(2.5+x)

5.58(2.5+x)=2.5×100

13.95+5.58x=250

x=(250-13.95)/5.58=42.3г води

5.58=2.5×100/(2.5+42.3)

5.58%=5.58%