Укажіть ступінь дисоціації електроліту, якщо з кожних 100 частинок речовини на йони розщепилося 20

0,2,0,3, 0,4) (Варіанти:0,1,​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулов Рузаль.

Ответ:0,2; 0,3; 0,4 та 0,2.

Объяснение:

Співвідношення числа розщеплених іонів до загальної кількості частинок речовини дає ступінь дисоціації.

У варіантах 0,2; 0,3; 0,4 та 0,2 з 100 частинок речовини розщепилось відповідно 20, 30, 40 і 20 частинок на іони.

Співвідношення розщеплених іонів до загальної кількості частинок:

- У варіанті 0,2: 20/100 = 0,2, ступінь дисоціації - 20%.

- У варіанті 0,3: 30/100 = 0,3, ступінь дисоціації - 30%.

- У варіанті 0,4: 40/100 = 0,4, ступінь дисоціації - 40%.

- У варіанті 0,2: 20/100 = 0,2, ступінь дисоціації - 20%.

Отже, ступінь дисоціації в цих варіантах відповідає вказаним числовим значенням: 0,2; 0,3; 0,4 та 0,2.