Обчислити ступінь дисоціації електроліту, якщо із 150 молекул на йони розпалося 90. Обчислити,

скільки молекул продисоціювало із 120 взятих молекул. Якщо ступінь дисоціації електроліту становить 95%. Обчисліть ступінь дисоціації електроліту, у якому 35 із кожних 140 молекул розпадаються на йони.

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Відповідь:

Обчислити ступінь дисоціації електроліту, якщо із 150 молекул на йони розпалося 90.

α=90/150=0,6=60%

Обчислити, скільки молекул продисоціювало

із 120 взятих молекул. Якщо ступінь дисоціації електроліту становить

95%.

95%=0,95

n=120*0,95=114

Обчисліть ступінь дисоціації електроліту, у якому 35 із кожних 140 молекул розпадаються на йони.

α=35/140=0?25=25%

Пояснення: