Помогите пожалуйста ЗАДАЧА 1. ОБЧИСЛІТЬ СТУПІНЬ ЕЛЕКТРОЛІТИЧНОЇ ДИСОЦІАЦІЇ ЕЛЕКТРОЛІТУ, ЯКЩО ІЗ

КОЖНИХ ЙОГО 600 МОЛЕКУЛ 333 МОЛЕКУЛИ ЗАЗНАЛИ ДИСОЦІАЦІЇ. ЗАДАЧА 2. ОБЧИСЛІТЬ СТУПІНЬ ДИСОЦІАЦІЇ ЕЛЕКТРОЛІТУ, У ЯКОМУ 315 ІЗ КОЖНИХ 540 МОЛЕКУЛ РОЗПАДАЮТЬСЯ НА ЙОНИ. ЗАДАЧА 3. СКІЛЬКИ ЧАСТИНОК МІСТИТЬСЯ В РОЗЧИНІ СУЛЬФАТНОЇ КИСЛОТИ, ЯКЩО БУЛО ВЗЯТО ВСЬОГО 100 МОЛЕКУЛ H 2SО4, А СТУПІНЬ ДИСОЦІАЦІЇ СТАНОВИТЬ 70%.

Ответы на вопрос

Отвечает Барт Александр.

Ответ:

задача 1 Степень диссоциации количество

продиссоциировавших молекул/ общее количество

молекул= 90/150= 0,6 или 60%

задача a = 333/600 = 55.5%

2)задача

a = 315/540 = 58.3%

3)задача

в одной молекуле H2SO4 будет три частицы: Н Н и

SO4

N=3^ * N (Bcboro) ^ * a=3*100*70\%=210