Задача. У воді масою 240 г розчинили залізний купорос FeSO, .7Н2О масою 21г. Обчисліть масову

частку ферум (П)сульфату в утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Макс.

Відповідь:

m(р-ну)=240+21=261г

M(FeSO4*7H2O)=56+32+16*4+7*(1*2+16)=152+126=378г/моль

в 378г((FeSO4*7H2O) міститься  152г(FeSO4)

в 21г(FeSO4*7H2O)  міститься    х. г(FeSO4)

х=21*152/378=8,4г

w=8,4*100/261=3,2%

Пояснення: