1. Допишіть праві частини рiвнянь, поставте коефіцієнти й визначте, до якого типу належать цi

реакції: a) Zn + HCI = ... + H2t; 6) Al + H2SO4 = Al2(SO4)3 + ... ; в) Fe2O3 + HCl = ... + H2O; г) K2O + HNO3 = ... + H2O; 2. Складіть рiвняння реакцiй за наведеними схемами: a) H2O2 -?- Р205-H3PO4 - К3РО4; хлопці 6) KClO3 →? - BaO - Ba(OH)2 - BaSO4 дівчата Срочно даю 100баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Криворота Маша.

Відповідь:

1)Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

2)2Al+ 3H2SO4= Al2(SO4)3+ 3H2

3)Fe2O3+6HCl = 2FeCl3+3H2O

4)K2o+2HNO3=2KNO3+H2O

5)P+ 3O2=2P2O5

6)2KClO3= 2KCl + 3O2

Пояснення:

Отвечает Григорьевский Виталий.

Ответ:

Объяснение:

1-a) Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2; Тип реакції: реакція металу з кислотою (заміщення водню).

б) 2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2; Тип реакції: реакція металу з кислотою (заміщення водню).

в) Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O; Тип реакції: реакція оксиду з кислотою.

г) K2O + 2HNO3 = 2KNO3 + H2O; Тип реакції: реакція оксиду з кислотою.

2-a) H2O2 + P2O5 + 4H3PO4 = 4H2O + 2K3PO4; Тип реакції: окиснення перекисом водню.

б) 2KClO3 → 2KCl + BaO + 2Ba(OH)2 + BaSO4; Тип реакції: заміщення (подвійна заміна) і розкладання.