Оксид хім елемента 4 групи має відносну молекульну масу 44. Назвіть хім елемент складіть формулу

кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Юрганов Артём.

Ответ:

Якщо елемент знаходиться в 4 групі, то загальна формула цього оксиду ХО2.

Мr(ХО2)=Х+16·2=44. І розвязуємо, як рівняння з одним невідомим:

Х+16·2=44

х+32=44

х=44-32

х=12

Тобто цей елемент повинен мати відносну атомну масу 12. По Періодичній таблиці шукаємо цей елемент і знаходимо: КАрбон. А відповіний оксид - карбон(ІV) оксид - вуглекислий газ СО2.

Объяснение: