Обчисліть ступінь дисоціації(%) речовини, якщо серед кожних 400 молекул залишилось 160

недисоційованих. 

Ответы на вопрос

Отвечает Калаев Сергей.
40%============================
Отвечает Макарова Наталья.
ПОЗНАЧТЕ ЯК КРАЩУ ВІДПОВІДЬ




Для обчислення ступеня дисоціації можна використати наступну формулу:

Ступінь дисоціації (%) = (Кількість дисоційованих молекул / Загальна кількість молекул) * 100%

У цьому випадку, кількість дисоційованих молекул дорівнює загальній кількості молекул мінус кількість недисоційованих молекул:

Кількість дисоційованих молекул = 400 - 160 = 240

Тепер ми можемо обчислити ступінь дисоціації:

Ступінь дисоціації (%) = (240 / 400) * 100% = 60%

Ступінь дисоціації цієї речовини становить 60%.