7 клас Варiант 8. Завдання. Обчисліть відносні молекулярні маси речовин: I рівень 1. Mr ( Clz ) =

2. Mr (N2) = 3. Mr (O3) = II рівень 1. Mr ( KBr ) = 2. Mr ( BaO ) = 3. Mr ( Nio ) = III рівень 1. Mr ( AsH3 ) = 2. Mr ( Na2O ) = 3. Mr ( CaCl2) = IV рівень 1. Mr ( H3PO3) = 2. Mr (Al2(SO4)3 )= 3. Mr ( Cr(OH)₂) = ДАЮ 50 БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

1. Mr ( Cl2 ) = 35,5 * 2 = 71

2. Mr (N2) = 14 * 2 = 28

3. Mr (O3) = 16 * 3 = 48

1. Mr ( KBr ) = 39 + 80 = 119

2. Mr ( BaO ) = 137 + 16 = 153

3. Mr ( NiО ) = 59 + 16 = 75

1. Mr ( AsH3 ) = 75 + 1 * 3 = 78

2. Mr ( Na2O ) = 23 * 2 + 16 = 62

3. Mr ( CaCl2) = 40 + 35,5 * 2 = 111

1. Mr ( H3PO3) = 1 * 3 + 31 + 16 * 3 = 82

2. Mr (Al2(SO4)3 )= 27 * 2 + (32 + 16 * 4) * 3 = 342

3. Mr ( Cr(OH)₂) = 52 + (16 + 1) * 2 = 86