Відносна густина парів речовини за гелієм дорівнює 4. Визначте молярну масу речовини. Виберіть одну

відповідь: 16 г/моль 8 г/моль 4 г/моль 12 г/моль

Ответы на вопрос

Отвечает Заметаев Илья.

Ответ: 16 г/моль

Объяснение:

M(He) = 4 г/моль

M(речовини) = D(He) * M(He) = 4 * 4 = 16 г/моль