Встановіть відповідність між кількістю речовини гідрогеновмісної сполуки та кількістю атомів

Гідрогену в ній: 1) 0,5моль амоніаку(NH3) 2) 1.5 моль гідроген сульфіду(H2S) 3) 0,75 моль гідроген хлориду(HCl) 4) 3 моль гідразину (N2Н4) а) 9,03 10²³ атомів. б) 1,204 10²³ атомів в)1,0836 10²⁵ атомів г)2,709 10²⁴ атомів д)3,853 10²³ атомів. Допоможіть будь ласка З поясненням! (Можна з невеличким)

Ответы на вопрос

Отвечает Тюфякина Анастасия.

Ответ:

Для встановлення відповідності між кількістю речовини гідрогеновмісної сполуки та кількістю атомів гідрогену в ній, ми використаємо число Авогадро (6,022 × 10²³ молекул на моль) та складність молекул різних сполук.

0,5 моль амоніаку (NH3)

NH3 складається з одного атома азоту та трьох атомів водню.

Кількість атомів гідрогену = 0,5 моль × 3 молекули/моль × 6,022 × 10²³ атомів/молекул = 9,033 × 10²³ атомів гідрогену.

1,5 моль гідроген сульфіду (H2S)

H2S складається з двох атомів водню та одного атома сірки.

Кількість атомів гідрогену = 1,5 моль × 2 молекули/моль × 6,022 × 10²³ атомів/молекул = 1,0818 × 10²⁴ атомів гідрогену.

0,75 моль гідроген хлориду (HCl)

HCl складається з одного атома водню та одного атома хлору.

Кількість атомів гідрогену = 0,75 моль × 1 молекула/моль × 6,022 × 10²³ атомів/молекул = 4,5165 × 10²³ атомів гідрогену.

3 моль гідразину (N2H4)

N2H4 складається з двох атомів азоту та чотирьох атомів водню.

Кількість атомів гідрогену = 3 молі × 4 молекули/моль × 6,022 × 10²³ атомів/молекул = 7,2532 × 10²⁴ атомів гідрогену.

Отже, відповідності між кількістю речовини гідрогеновмісної сполуки та кількістю атомів гідрогену в ній наступні:

а) 0,5 моль амоніаку (NH3) = 9,033 × 10²³ атомів гідрогену.

б) 1,5 моль гідроген сульфіду (H2S) = 1,0818 × 10²⁴ атомів гідрогену.

в) 0,75 моль гідроген хлориду (HCl) = 4,5165 × 10²³ атомів гідрогену.

г) 3 моль гідразину (N2H4) = 7,2532 × 10²⁴ атомів гідрогену.

Объяснение: