У яких масових співвідношеннях потрібно змішати 42i 16% розчини кислот, щоб одержати розчин з

масовою часткою кислоти 20% масою 300г. Срочно треба!! Писати з дано

Ответы на вопрос

Отвечает Шамаева Маша.

Відповідь:

правило змішування

42                     4║2ч

           20

16                     22║11ч

Потрібно взяти   2 частини 42% розчину і 11 частин 16% розчину

11+2=13

m(42%р-н)=300*2/13=46,2г

m(16%р-н)=300*11/13=253,8г

Пояснення: