Оксид елемента має формулу R2O. Відносна молекулярна маса цього оксиду дорівнює 94. Визначте цей

елемент, вкажіть характер його оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Костикова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Mr(R2O) = 2 * Mr(R) + Mr(O) = 94

2 * Mr(R) + 16 = 94

Mr(R) = 39

Элемент имеющий массу 39 это Калий.

Оксид Калия относится к основным оксидам.