Визнач об'єм (л, н. у.) 257,6 г метану:


Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Виктория.

Ответ:За формулою n=V/Vм, де Vм - постійна величина і за н.у. чисельно дорівнює 22,4 л/моль, знаходимо кількість молей метану: n = m/M = 257.6 г / 16.04 г/моль = 16.05 моль.

Об’єм метану за н.у. дорівнює n•Vм = 16.05 моль • 22.4 л/моль ≈ 359 л