який об'єм водню утвориться при дії розчину масою 245 г з масовою часткою сульфатної кислоти 20% на

залізо​

Ответы на вопрос

Отвечает Зотеев Денис.
2Fe + 3H2SO4 -> Fe2(SO4)2 + H2
W(h2so4) = 245*0,2=49г
n(h2so4) = 49/98=0,5 моль
0,5*3/2=0,75 моль
V(H2) = 0,75*22,4=16,8л/моль