Яке число атомів Нітрогену міститься 17 моль аміаку,17г аміаку,17л аміаку?


Ответы на вопрос

Отвечает Чугаинов Никита.

Відповідь:

Знизу

Пояснення:

Число атомів Нітрогену в аміаку (NH3) можна обчислити за допомогою числа Авогадро. Один моль будь-якої речовини містить приблизно 6.022 x 10^23 молекулів (це відомо як число Авогадро).

1. 17 моль аміаку:

Кількість атомів Нітрогену = 17 моль x 6.022 x 10^23 молекул/моль

2. 17 г аміаку:

Перетворимо грами в масу молекули аміаку (NH3) і потім знайдемо кількість молекул, а потім атомів:

Маса молекули NH3 = 14 (маса азоту) + 3 x 1 (маса водню) = 17 г/моль

Кількість молекул NH3 = 17 г / 17 г/моль x 6.022 x 10^23 молекул/моль

3. 17 л аміаку (при нормальних умовах):

Об'єм одного молю газу при нормальних умовах (0°C і 1 атмосферний тиск) приблизно 22.4 л. Таким чином, 17 л аміаку містять кількість молей:

Кількість молей аміаку = 17 л / 22.4 л/моль

Потім знайдемо кількість атомів Нітрогену, як у пункті 1.

Отримані значення будуть дуже близькими одне до одного через сталий склад молекули аміаку, і вони будуть виражені великими числами через велику кількість атомів/молекул в молі.

Отвечает Булатова Даша.

Відповідь:

Пояснення:

Число атомів азоту (N) в аміаку (NH3) можна обчислити для кожної з поданих одиниць (17 моль, 17 грамів і 17 літрів) з використанням молекулярної маси аміаку та числа Авогадро.

Для 17 моль аміаку:

Молекулярна маса аміаку (NH3) дорівнює сумі мас атомів азоту і водню:

Молекулярна маса NH3 = (1 * маса азоту) + (3 * маса водню) = (1 * 14.01 г/моль) + (3 * 1.01 г/моль) = 17.04 г/моль.

Тепер ми можемо використовувати число Авогадро (6.022 x 10^23 частинок у одному молі) для обчислення кількості атомів азоту в 17 моль аміаку:

Кількість атомів N = (17 моль) * (6.022 x 10^23 атомів/моль) = 1.024 x 10^25 атомів N.

Для 17 грамів аміаку:

Тепер ми можемо обчислити кількість молей аміаку у 17 грамах, використовуючи масу молекули NH3 (17.04 г/моль):

Кількість молей = (17 г) / (17.04 г/моль) ≈ 0.998 моль.

Зараз, використовуючи число Авогадро, ми можемо обчислити кількість атомів азоту:

Кількість атомів N = (0.998 моль) * (6.022 x 10^23 атомів/моль) ≈ 6.01 x 10^23 атомів N.

Для 17 літрів аміаку:

Оскільки об'єм газу залежить від умов (температури і тиску), необхідно знати температуру і тиск аміаку для обчислення кількості молей і атомів. В ідеальних умовах при стандартних умовах (0 °C і 1 атмосферний тиск), 1 моль газу займає об'єм приблизно 22.4 літра. Але без додаткових даних не можна точно обчислити кількість атомів N у 17 літрах аміаку.