ТЕРМІНОВО!! Хімія Визначте масову частку кристалізаційної води у манган (2) сульфат гептагідраті.


Ответы на вопрос

Отвечает Редькина Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

M(MnSO₄* 7H₂O) = 55 + 32 + 16 * 4 + 7 * (1 * 2 + 16) = 277 г/моль

M(H₂O) =  7 * (1 * 2 + 16) = 126 г/моль

w(H₂O) = M(H₂O)/M(FMnSO₄* 7H₂O) * 100% = 126/277 * 100% = 45,48%