Визначити кількість речовини солі, що утвориться при взаємодії калію з розчином HPO3 кислоти масою

120г з масовою 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Данильченко Алиса.

Ответ: 8 г.

Объяснение:

Маса калію = 20% від 120 г = 0,2 * 120 г = 24 г.
(Маса калію / 3) * 1 = (24 г / 3) * 1 = 8 г.