Визначити якої концентрації буде розчин цукру коли до 650 грам води добавити 125 грам цукру


Ответы на вопрос

Отвечает Баученкова Варя.

Ответ:

концентрація розчину цукру буде 0,161. Це означає, що на кожні 100 грам розчину припадатиме 0,161 грам цукру

Объяснение:

Отвечает Черепахина Алёнка.

Дано:

m(води) = 650 г

m(цукру) = 125 г

Знайти:

ω(цукру) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(цукру) = m(води) + m(цукру) = 650 + 125 = 775 г;

2) ω(цукру) = m * 100% / m р-ну = 125 * 100% / 775 = 16,13%.

Відповідь: Масова частка цукру становить 16,13%.